Sponsorluk

  1. Maç ve taraftar formaları üzerinde branding

Takım üyeleri sahada, taraftarlar ise tribünde, üzerlerinde Sponsor firma Logolarını taşıyan formalar giyerler.

  1. Robot üzeri branding

Yarışlara çıkacak robotun Sponsor firmanın talep edeceği yerlerine Sponsor firma Logoları giydirilir.

  1. Pit alanındaki takım standına branding

Yarışma salonunda bulunacak ve tribünlerin hemen hepsi tarafından görülebilecek konumda olan takım standımızın muhtelif yerlerine Sponsor firmanın bayrak, flama ve Logolarının asılması sağlanır.

  1. Tribünde branding

Tribünde bir arada olacak taraftarların takımı desteklemek üzere göstereceği bayrak, flama ve pankartlarda Sponsor firmanın logoları büyük ebatlarda kullanılır.

  1. Ödül Seremonisinde branding

Yarışma sonucu alınması muhtemel bir veya birden fazla ödülün her biri için düzenlenecek olan ödül seremonisine takım bayraklarının yanında sponsor firmanın bayrak ve flamaları da bulundurulur.

  1. Yarışma öncesi, esnası ve sonrasında yapılacak basılı ve görsel çalışmalarda branding

Yarışma ile ilgili düzenlenecek tüm basılı ve görsel çalışmalarda (sosyal medya dahil) sponsor firmanın adına ve logolarına yer verilir.

  1. Yarışma öncesi, esnası ve sonrasında yapılacak etkinliklerde branding.

Yarışma ile ilgili düzenlenecek tüm konferans ve sunumlarda (robot lansmanları dahil) sponsor firmanın bayrak, flama ve özel giydirmelerine yer verilir.

FRC®2020 SPONSORLUK İHTİYAÇLARIMIZ

Takımımız FIRST® Robotics Competition 2020 Infinite Recharge etkinliğinde Amerika’da yarışacaktır.

Mensubu olduğumuz Kartal Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bir devlet okulu olduğundan sınırlı imkânlarla bu yarışa hazırlanmaktayız. 

Kartal Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri olarak desteğinizi bekliyoruz. Bize desteğinizi sunarak, imkân ve fırsat eşitliği sağlandığında bu ülkenin meslek lisesi öğrencilerinin de dünya biliminde söz sahibi olabileceğini göstermemize yardımcı olmanızı istiyoruz. Gelin bize destek verin ve birlikte başaralım.

Takımımıza verdiğiniz ayni ve nakdi destekler yılsonunda firmanıza çıkacak vergilere mahsup edilebilmektedir.